איזה מחסן הכי מומלץ לאחסון של משחקים לילדים

כשמשחקים של הילדים כבר לא שימושיים

Fotor01022150833משחקים לילדים זה אחד הדברים שהכי כיף לקנות כדי לראות את המבט של הילד שלך שאתה קונה לו פאזל חדש או רובוט מגניב. מגוון הצעצועים רחב מאוד וכל יום יוצאים עשרות צעצועים חדשים למדף מה שאנחנו ההורים לוקחים כחוויית קנייה שאמנם לא תמיד זולה אך מספקת. עם זאת, בגיל מסוים הצעצועים כבר לא שמישים ואנו צריכים מחסן לגינה שיעזור לנו באפסון כל הציוד. צעצועים לילדים יכולים להגיע לכמויות גדולות אוד שנרצה לאחסן מסיבות רבות. לעתים לא נרצה לזרוק את הצעצועים כיוון שמחכה לנו ילד נוסף או שאנו מתכננים אותו לטווח הרחוק או שאנו רואים בהם מזכרות לתקופה שאהבנו.

איזה מחסן הכי מומלץ לאחסון של משחקים לילדים?

  • כדי לבחור את המחסנים הכי טובים שיהיו האפשרויות שירכיבו לכם את ההתלבטות בבחירה חשוב לבחור את סוג המחסן. יש מחסני עץ ויש מחסני PVC ולכל מחסן היתרונות והחסרונות שלו. ישנם מחסנים שיכולים להיות בעייתיים באפסנה בשמש רבה כך שהציוד שנמצא בתוכם עלול להינזק, תלוי בסוג המשחק והמיקום של המחסן. ישנם מחסנים קלים יותר שניתן להרכיב לבד וישנם מחסנים שדורשים הרכבה רצינית ומקצועית או שדורשים הובלה בשלמותם עד לבית הלקוח.
  • הקריטריון החשוב ביותר של מחסן לאחסון של צעצועים ומשחקים לילדים הוא המחסן שיתאים לגודל הגינה שלכם. לכל אחד יש גינה בגודל משתנה ולא תמיד כל מחסן יתאים לגודל שלה וגם לעיצוב. חשוב לבחור מחסן שאמנם יספיק לאחסן הכול אך גם לא יתפוס את כל השטח האפשרי שנרצה שיישאר פנוי. בנוסף, לא כל מחסן יתאים לעיצוב החצר שלנו. כשבוחנים מחסנים לגינה חשוב לראות מה יתאים בצבע ובסגנון לגינה הקיימת כדי שהוא ישתלב היטב.

מחסן עם ארונות ומדפים יכול לעזור בסדר ובארגון

אם בחרתם לאפסן את המשחקים של הילדים שלכם במחסן גינה, חשוב שהוא יהיה נוח לשימוש ולשליפה של הדברים שאתם צריכים גם אם אין לכם תכניות קרובות להשתמש בהם. סדר וארגון במחסן הוא נקודה בעייתית בכל מחסן שכן הכניסות אליו הן בתדירות נמוכה יחסית ואז שמחפשים משהו לא מוצאים. מחסן עם מדפים או ארונות מובנים יכול לעשות את ההבדל לטובה.