בגדים לבית הספר – מה חשוב לדעת?

בגדים לבית ספר

רוב ההורים מכירים את השבוע האחרון ועמוס המטלות של החופש הגדול. השבוע בו הם קונים לילדים בגדים לבית ספר, נעלי ספורט, ציוד, ספרים וכל דבר אחר שיגרום לילד ללכת לבית הספר בהנאה ובגאווה. כאשר מדובר על בגדים לבית הספר חשוב לשים לב לדברים ספציפייים וזאת על מנת להבטיח לילדכם נוחות ובריאות לאורך כל השנה ולכם ההורים חסכון כלכלי משמעותי לאורך כל השנה.

אז מה אם לא חורף?

הטעות הראשונה אותה הורים רבים עושים היא קניית בגדים לבית הספר רק לעונת הקיץ. טעות זו היא טעות כלכלית. ההחלטה לקנות תלבושת אחידה לכל עונות השנה בפעם אחת אכן יכולה לחסוך לכם ההורים הוצאה משמעותית של כסף ואף לחסוך לכם בזמנים. אין טעם לפקוד את חנות הביגוד פעמיים בשנה אם יש אפשרות לבקר בה פעם אחת בשנה ולזכות מהנחה משמעותית על קנייה מרוכזת של בגדים. בנוסף, כל הורה מודע לכך שביקור בחנות עם הילד תמיד גורמת להוצאה גדולה יותר ממה שהוא תכנן ולכן עדיף להימנע מכך.

לא מוותרים על איכות

אין זה משנה אם הילד גדל מדי שנה ולכן אותם בגדי בית ספר שקניתם ישמשו ילדכם רק לשנה אחת, תמיד יש לוודא שהבגדים אותם אתם קונים הם בגדים שעשויים מחומרים איכותיים. יש לקחת בחשבון שמדובר בחולצות ומכנסיים שיבקרו באופן קבע במכונת הכביסה וילוו את הילד במשך שנה שלמה ולכן קניית בגדים מבד איכותי תבטיח שהצבע של החולצות לא ידהה, שהן לא תתכווצנה ושלא יהיה מצב שהילד יתלונן שכל הגוף שלו מגרד בגלל החולצה ותגלו שהחומר הלא איכותי של החולצה גרם לו לפריחה בגוף.

תמיד יש לוודא!

טרם אתם קונים בגדים לבית ספר תמיד יש לזכור את הנקודות החשובות הבאות:
מידות – כאן יש לכם שתי אפשרויות. הראשונה היא לבחור בחולצות שמתאימות למידה של הילד. האפשרות השנייה היא לבחור בחולצת ONESIZE או בחולצות במידה אחת יותר גדולה שיהיו נוחות לילד לאורך כל השנה (כאמור, ילדים גדלים במהירות).
צבעים – ראשית כל תמיד יש לקחת בחשבון שיש לקנות מספר חולצות לבנות וזאת לרגל אירועים חגיגיים של בית הספר. דבר שני, תמיד יש לברר האם דרושה חולצת התעמלות מיוחדת (כיום יש אפשרות לקנות חולצות מנדפות זיעה (דריי פיט). דבר שלישי תמיד יש לברר עם הילד או הילדה מהם הצבעים בהם הם מעוניינים. בסופו של דבר הם אלו שלובשים את החולצות ולא ההורים.
היצע – תמיד יש לגוון. נכון להיום יש אפשרות לבחור חולצות דריי פיט, טי שירטים עם צווארונים עגולים או וי. טייצים לשיעורי ספורט, חולצות בסגנון אמריקאי שאידיאליות לתקופת המעבר ועוד.

לסיכום, טרם אתם קונים לילדים בגדים לשנה החדשה בבית הספר תמיד יש לוודא שאתם פונים אל חנות שמציעה בגדים שעשויים מחומרי איכות, היצע גדול ויחס אישי וחם. בהצלחה!

בגדים לבית ספר