ימי הולדת מיוחדים לילדים

ימי הולדת מיוחדים לילדים

מרבית ההורים משקיעים רבות בילדיהם מתוך מטרה לאפשר להם אושר וחיים נעימים. ההשקעה מנותבת לתחומים רבים ביניהם: חינוך וחינוך משלים, רווחה כלכלית וחברתית, דאגה לכל מחסורם, וכדומה. ציון יום הולדת בחוג המשפחה ובגן הוא אחד הדברים שהורים נותנים עליו את הדעת בגלל האושר שהוא מביא לילדים, בגלל שכך הילדים בונים לעצמם מעמד חברתי בקרב חבריהם ובמשפחה וגם סתם בשביל הכיף וההנאה. אם גם אתם הורים לילדים בגילאים שונים, הרי שקרוב לודאי שאתם מתלבטים רבות על אופן חגיגת ימי ההולדת, ומדובר בעיקר על חגיגות בהם משתתפים ילדים אחרים מהגן או מהכיתה. ככל שיום ההולדת יהיה מיוחד יותר, כן ידברו עליו יותר והוא ייזכר בקרב החוגגים לזמן רב.

מקומות פתוחים וסגורים

ימי הולדת מיוחדים לילדים אמורים להיות מלאי תוכן על מנת שלא יהיו משעממים. הילדים רוצים להיות מאותגרים ולהעביר את החגיגה בכיף, בהנאה, בסקרנות ועוד. כאשר זה מלווה באוכל טעים, ולפעמים בריקודים, אזי החגיגה הופכת למושלמת. יש שפע של רעיונות לימי הולדת וניתן לקיים אותם במקומות סגורים או פתוחים. כאשר מדברים על מקומות סגורים ניתן לדבר על מסעדות, אולמות באולינג, מועדונים שונים וכדומה. מקומות פתוחים מתאימים הם חופי ים, פארקים, בריכות, חורשות ועוד. תוכן האירוע יותאם למקום והפעילות עשויה להיות מגוונת.

פעילויות מגוונות

במקום פתוח כמו ים או בריכה ניתן לבצע פעילות מים, משחקי חוף, תחרות בניית ארמונות חול, תחרות חפש את המטמון, תחרות הישרדות וכיוצא בזה. במקום סגור ניתן לארגן קריוקי, משחקי חברה היתוליים, חידונים ועוד.  ניתן לארגן ימי הולדת על בסיס נושאים כמו אבירים ונסיכות, גיבורי על, סיפורי אגדות ועוד. כל הפעילויות הללו צריכות להתבצע בצורה מוצלחת כאשר האתגר הגדול הוא לגרום לאירועים לזרום בקצב ובדינאמיות על מנת שהילדים לא ישתעממו. ילדים הם עם קצר רוח וכאשר תהיה נפילה ברמת העניין שלהם אזי כל המסיבה עלולה להיהרס ולחרוג משליטה. במקרים רבים, ועל פי תכנון לוח זמנים מוקדם מביאים מארגני האירוע ליצנים, שחקנים, קוסמים, סטנדאפיסטים ועוד אומנים לשעשע את הילדים. כך, מוסיפים תוכן ועניין לאירוע.

מארגן מסיבות ימי הולדת

כאשר מדובר על ילדים בגיל מתקדם יותר, לרוב ההורים נענים לבקשות ילדיהם ומתכננים את האירוע בהתאם לרצונותיהם. ילדיהם היו כבר במסיבות כאלו ויודעים איזה תוכן למלא את המסיבה שלהם. ברור שיש צורך להכין תקציב שחייב לכלול את כל המרכיבים ההכרחיים. מומלץ מאוד לשכור שירותים של מפעיל אירועים לגילאים צעירים, ורצוי לבחור אחד שיש לו ניסיון מצטבר בכל התחום. יחד איתו ניתן לתכנן אירוע מקורי, מיוחד ומושקע. הוא יכול לסייע רבות במידע ובהצעות מגוונות וכל אחד יכול לבחור על פי צרכיו וטעמו. הוא גם יתכנן וינהל את האירוע בצורה מושלמת. הילד החוגג את יום הולדתו יהיה במרכז העניינים וחבריו ייהנו להעביר עימו את השעות היפות הללו.