משחקי ילדים מומלצים ואהובים במיוחד

מחפשים הפעלה מיוחדת לילדים שלכם? ככל הנראה, אתם פשוט מחפשים משחקי ילדים נהדרים. יש משחקים שיכולים להתאים לקבוצה גדולה של ילדים, ויש כאלו שיכולים להתאים אפילו לזוג ילדים. מה שחשוב הוא לבחור תמיד את המשחק הנכון לקבוצה. להלן המלצות לכמה משחקים נהדרים, שכל הילדים אוהבים, ואף יכולים להתאים לקבוצות מעורבבות בגיל.

 

משחקי ילדים  שכדאי להכיר

  • חבילה עוברת – משחק קלאסי ומהנה. לוקחים פרס ועוטפים בנייר עיתון ועליו כותבים משימה. עוטפים בעוד עיתון ומוסיפים עוד משימה, וכך הלאה עד שנראה לכם שיש מספיק. את החבילה עצמה מעבירים מילד לילד כשיש מוזיקה ברקע, וכשהיא מפסיקה – הילד שהחבילה אצלו צריך לקרוע שכבה אחת ולקיים את המשימה.

חבילה עוברת

 

  • חפש את המטמון – במשחק כזה אפשר בעצם לשלב כמה משחקי ילדים נהדרים. אפשר לשחק אותו בבית גדול או עדיף מכך – בפארק או בחצר. מחלקים את הילדים לקבוצות או ליחידים, נותנים להם משימות, והם עוברים מתחנה לתחנה, פותרים כתבי חידה – עד שהם מגיעים למטמון עצמו.חפש את המטמון

 

 

  • פרה עיוורת – כשאתם חושבים על משחקי ילדים, זה ללא ספק משחק מהנה מאד שעולה בראשכם – לילד אחד קושרים את העיניים ומסובבים אותו כמה פעמים – וכעת הוא צריך לתפוס ילדים אחרים. זה משחק מהנה ומאתגר לכולם.

 

משחקי ילדים - פרה עיוורת

 

  • ביצה בכף – תחרות בין כמה ילדים: כל ילד מחזיק בפה שלו כף, ועליה ביצה, והמטרה היא להגיע לקצה בלי שהיא תיפול. אם אתם מחפשים משחקי ילדים לא מלכלכים – אפשר להחליף את הביצה בתפוח אדמה.

משחקי ילדים  - משוך בחבל

 

 

ויש עוד המון משחקי ילדים

כמובן שיש עוד שורה ארוכה מאד של משחקי ילדים מהנים ומיוחדים מאד. אפשר לשחק תופסת, דג מלוח, כדורגל, קלאס, נחש מי, פוצץ את הבלון, ועוד המון משחקים מיוחדים. בחרו תמיד את המשחק שנראה לכם הטוב ביותר – והילדים ייהנו מכל רגע.